درباره ما

شرکت مان نیک طراحان سروش یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در حوزه الکترونیک و انرژی خورشیدی به شمار می آید .
این شرکت با شعار راهکار های نو با انرژی های نو از بدو تاسیس بر آن بوده است تا با فعالیت در حوزه هایی نوین در بهبود وضعیت محیط زیست و گسترش کاربرد انرژی های نو درکشور سهیم باشد .
این شرکت با تکیه بر تلاش و دانش فنی و تجربه دانش آموختگان و جوانان کشور مفتخر است که تا به امروز پروژه های متعددی را در جای جای میهن عزیزمان به اجرا در آورده است . طراحی و اجرای انواع چراغ های روشنایی خورشیدی معابر , پارکی و خیابان _ طراحی و اجرای انواع سیستم های روشنایی المان های شهری همچون ایستگاه اتوبوس و پل عابر و … _ تولید و عرضه بیش از 7000 دستگاه از انواع مولد های سیار خورشیدی و همکاری با سازمان های متعددی در کشور از جمله برخی از پروژه های این شرکت میباشد.
این شرکت در افق چندین ساله خود با طراحی و ساخت انواع مولد های سیار خورشیدی _ انواع اینورتر خورشیدی _ انواع شارژر باتری _ انوان شارژ کنترلر خورشیدی _ انواع لامپ های خورشیدی و چندین محصول دیگر قدمی در عرصه های بزرگتری گذاشته و به هدف گسترش بازار داخل کشور و کاهش وابستگی کشور به تجهیزات وارداتی در این حوزه , با تکیه بر تلاش جوانان این مرز و بوم با افتخار محصولات ساخت ایران را به کشور های دیگر صادر نماید .
این شرکت بر این عهد و پیمان است که تا شعار ما میتوانیم را در حوزه فعالیت خود به میدان عمل و ظهور و بروز برساند و سهمی هرچند کوچک در اعتلای نام زیبای ایران داشته باشد.
به یاری خداوند متعال و تلاش کلیه کارکنان این شرکت در سال های آتی افتخاراتی بزرگ در حوزه انرژی خورشیدی و الکترونیک قدرت رقم خواهد زد.

فهرست